עורך דין חוזים והסכמים משפטיים
משרד עו"ד חוזים מסחרי
קובי מתתיהו משרד עורך דין לחוזים והסכמים משפטיים

מי מאתנו לא נזקק לשירותי עורך דין חוזים מיומן הבקיא בדיני החוזים והסכמים המשפטים לשם ייעוץ בענייני חוזים, בדיקת חוזה ועריכת חוזים והסכמים משפטים על מגוון סוגי החוזים המסחריים והחוזים וההסכמים האישיים.

משרדנו כמשרד עורכי דין לחוזים מתמחה במתן שירותי ייעוץ בדיני החוזים ועריכת חוזים והסכמים משפטיים במישור החוזים המסחריים וכן האישיים כגון הסכם ממון, חוזה מתנה ועוד... במסגרת החוזים המסחריים ניתן למצוא בין היתר: חוזה מכר, חוזה שכירות, חוזה הפצה, הסכם זכיינות וכיוצ"ב.

סוגיות וענייני חוזים והסכמים משפטים

יש לא מעט סוגיות בדיני החוזים והסכמים המשפטים לא פעם אנו עומדים בפני שאלות כגון: האם החוזה תקף גם ללא חתימתי? או למשל האם אני יכול לבטל את החוזה שעליו חתמתי? האם זכותי לקבל חזרה את מה שהשקעתי בסיום החוזה? האם החוזה כלפי הופר?

מה הזכויות של צד ג' להסכם עליו חתמתי? וישנם עוד ועוד שאלות המצריכות ידע בדיני החוזים ותחומי המשפט הקשורים בהם ובעניינכם.

ייעוץ משפטי בדיני חוזים

כמובא לעיל תחום החוזים ודיני החוזים הינם מורכבים מתחומי משפט מגוונים לדוגמה חוזה למכירת דירה או נכס מקרקעין יהיה מושפע בין היתר אף מחוק המקרקעין והכללים נוספים המשפעים על עריכת החוזה. דוגמה נוספת חוזה למכירה מוצרים או שירותים יהיה מושפע גם מחוק הגנת הצרכן וכן מחוק המכר ודינים נוספים. יש התייחסות מיוחדת בחוק בהקשר לעריכת חוזה אחיד ללקוחות, הסכמי ממון, צוואות ויש עוד לא מעט נושאים בעריכת חוזים שיש לבחון האם חלים עליהם דינים נוספים. משרדנו כמשרד עו"ד לחוזים מייעץ ומייצג את לקוחותיו בענייני עריכת חוזים, ביטול חוזה, הפרת חוזה וכיוצ"ב במקצועיות ודייקנות.  

ניסוח ופרשנות לחוזים 

ככלל ניסוח חוזה הינו זכות ומכאן שעל הצדדים לחוזה מטלת האחריות לנוסח ותוכן החוזה שאכן יענה על צרכיהם עד כמה שניתן וינוסח באופן ברור ושאינו משתמע לשני פנים. פרשנות חוזה היא ככלל דרך בה בהמ"ש בחון את החוזה שמובא בפניו כאשר מתגלה מחלוקת בין הצדדים לחוזה והם מבקשים את התערבותו של בהמ"ש בבירור ואכיפת החוזה או ביטולו.

חשיבת עורך דין לענייני חוזים 

חוזה והסכם משפטי אינו דבר של מה בכך וכי מדובר ביצירה של הסכם שנועד להגשים את רצונם ושאיפתם של הצדדים לחוזה. מכאן חשיבות עורך דין לענייני חוזים הבקיא בניהול מו"מ וכן ביכולת הבנה מה באמת הצדדים להסכם מבקשים. 

עו"ד חוזים מומלץ הינו עורך דין המתמחה בדיני החוזים ומכיר את הסוגיות המשפטיות הקשורות לתחום החוזים והסכמים המשפטיים.

בעת בחירתכם בעו"ד חוזים לעריכת החוזה אותו אתם מבקשים חשוב שתהיה הבנה בניכם לעו"ד ושאכן עורך הדין יבין וידע מה אתם מבקשים ואיזה חוזה נכון לערוך בעבורכם.

עורכי דין חוזים - משרד עו"ד חוזים קובי מתתיהו לשירותכם!

פנייה למשרד עו"ד חוזים קובי מתתיהו משרד עורכי דין חוזים המתמחה בייעוץ ועריכת חוזים והסכמים משפטיים אשר יעזור לכם כבר בשלב המו"מ הטרום חוזי והן בכל שלבי הכנתו של החוזה לרבות ייצוג וניהול מו"מ בשם הלקוח בשקיפות מלאה ובמקצועיות חסרת פשרות.